Vítejte na oficiálních stránkách starších žáků, ročníků 2002 a 2003,
SK Roudnice nad Labem

 
 

!!!Nominované hráče na zápasy žádáme o 100 % účast!!!

Omluvenky posílat ihned po zveřejnění nominací

Děkujeme :)

 

!!!Rozpis na týdny 28.11. - 15.12.!!!

Tréninky

úterý a čtvrtek - 16:30 až 18:00

středa - sraz 17:45 v A-fitness (Roudnice nad Labem)

 
 

DOKOPNÁ

10.12.2016

Účast všech hráčů a rodičů nutná :)

Děkujeme

Odehrané zápasy:

Pod Lipou - 29.10.2016 (10:00)
FK Neštěmice - SK Roudnice 0:5
branky: Martínek 3, Plicka, Krčmář
Pod Lipou - 22.10.2016 (10:00)
SK Roudnice - TJ Krupka 6:1
branky: Martínek 2, Škoda, Malý, Hlaváček, Jarůšek
Pod Lipou - 15.10.2016 (10:00)
FK Junior Děčín - SK Roudnice 3:8
branky: Škoda 4, Martínek 2, Trejbal, Krčmář
Pod Lipou - 8.10.2016 (10:00)
SK Roudnice - SK Brozany 8:1
branky: Martínek 5, Holcman, Škoda, Jarůšek
Trnovany - 1.10.2016 (10:00)
TJ Hvězda Trnovany - SK Roudnice 0:3
branky: Trejbal, Holcman, Malý
Pod Lipou - 28.9.2016 (10:00)
SK Roudnice - FK Litoměřicko B 12:2
branky: Martínek 4, Plicka 2, Škoda 2, Holcman, Betka, Houdek, Malý
Pod Lipou - 24.9.2016 (10:00)
SK Roudnice - FK Ústí nad Labem 11:1
branky: Holcman 3, Martínek 3, Plicka 2, Hubený, Vlček, Hlaváček
Pod Lipou - 21.9.2016 (10:00)
SK Roudnice - ASK Lovosice 3:0
branky: Trejbal 2, Plicka
Litoměřice - 17.9.2016 (10:00)
FK Litoměřicko B - SK Roudnice 2:10
branky: Martínek 2, Plicka 2, Škoda, Trejbal, Hlaváček, Malý, Holcman, Hubený
Lovosice - 11.9.2016 (10:00)
ASK Lovosice - SK Roudnice 1:5
branky: Malý, Škoda, Martínek 3
Pod Lipou - 3.9.2016 (10:00)
SK Roudnice - FK Litoměřicko 1:0
Branky: vlastní
Pod Lipou - 3.9.2016 (15:00)
SK Roudnice B - Bechlín 6:0
Branky: Písař 2, Korda 2, Mareš, Hlaváček
Litoměřice - 31.8.2016 (17:00)
FK Litoměřicko - SK Roudnice 4:3
branky: Holcman, Martínek 2
Štětí - 28.8.2016 (10:00)
SK Štětí - SK Roudnice 0:5
branky: Malý 2, Martínek 2, Plicka
Velemín - 27.8.2016 (10:00)
Velemín - SK Roudnice B 1:6
branky: Pišl, Kulas, Písař 2, Folk 2